SUPA24
Друго
Друго
Друго
759 000 PLN
(12 864 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
59 м²
Bulońska, Gdańsk

спалня3
плосък59 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – 3 pokoje | wysoki parter | Morena, ul. Bulońska Na sprzedaż funkcjona...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Отделна кухняДуш кабинаОтделна тоалетнаЕстествена светлина

Параметри

Собственост:
Друго
Щат:
Друго
Тип отопление:
Централно дистанционно
Възраст на офертата: 82дни
Актуализирано: 19дни

Местности

Bulońska, Gdańsk
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Подобни реклами

Подобни в чужбина