SUPA24
Друго
Друго
Друго
414 129 PLN
(7 395 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
56 м²
Jeziorna, Ełk

спалня2
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajduj...

под:
2. етаж от 4
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Jeziorna, Ełk
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Подобни реклами

Подобни в чужбина