SUPA24
Друго
Друго
Друго
260 000 PLN
(4 333 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
60 м²
Handlowa, Dynów

спалня2
плосък60 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokal...

под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Handlowa, Dynów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

GJ Partners s.c.

Kamil Gawron

Подобни реклами

Подобни в чужбина