Списък с оферти
9
9
9
240 000 PLN
(5 854 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
41 м²
Częstochowa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
41 м²
бани
Превод на английски
Mieszkanie M-2 | 2 pokoje | 1 piętro | Wrzosowiak | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Agencja Nieruchomości ARUM oferuje na sprzedaż mieszka...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
4дни
Докладване на реклама
Местности
Częstochowa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa
Piotr Szecówka
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa