SUPA24
Друго
Друго
Друго
769 650 PLN
(10 543 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
73 м²
Częstochowa

спалня3
плосък73 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusow...

под:
1. етаж от 2
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Częstochowa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka

Подобни реклами

Подобни в чужбина