SUPA24
Друго
Друго
Друго
650 000 PLN
(7 831 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
83 м²
Częstochowa

спалня3
плосък83 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym re...

под:
1. етаж от 2
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Częstochowa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka

Подобни реклами

Подобни в чужбина