SUPA24
Друго
Друго
Друго
289 000 PLN
(4 587 PLN / м²)
Разпродажба
4
1
63 м²
Chorzów

спалня4
плосък63 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63,83m2 usytuowane na I...

под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Chorzów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Marta

Подобни реклами

Подобни в чужбина