SUPA24
Друго
Друго
Друго
269 000 PLN
(5 723 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
47 м²
Katowicka, Chorzów

спалня2
плосък47 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m² , znajdujące się na podwyższonym parterze, w doskonałej lokalizacji - na Starym Osiedlu . Mieszkanie jest 2-p...

Друго
Възраст на офертата: 446дни
Актуализирано: 445дни

Местности

Katowicka, Chorzów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MDK SILESIA

Natalia Wadrańska

Подобни реклами

Подобни в чужбина