SUPA24
Друго
Друго
Друго
229 000 PLN
(6 361 PLN / м²)
Разпродажба
1
1
36 м²
Połaniecka, Chełm

спалня1
плосък36 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,1 m² położone na trzecim piętrze przy ulicy Połanieckiej 7 w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica...

под:
3. етаж от 4
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Połaniecka, Chełm
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

SMERECKI

Robert Rogala

Подобни реклами

Подобни в чужбина