SUPA24
Друго
Друго
Друго
369 000 PLN
(7 531 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
49 м²
Bydgoszcz

спалня2
плосък49 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Makler Poleca Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m² - Bydgoszcz, okolice Centrum / Błonie / Miedzyń Oferta skierowana do osób szukających funkcjo...

под:
2. етаж от 3
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Bydgoszcz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Maciaczyk

Подобни реклами

Подобни в чужбина