SUPA24
Друго
Друго
Друго
379 000 PLN
(7 896 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
48 м²
Janosika, Bydgoszcz

спалня2
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48.45 m2 plus piwnica ok.4m2 NOWA CENA. ul. Janosika WYŁĄCZNOŚĆ Pokoje o pow.22 i 10m2 kuchnia o ...

под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Janosika, Bydgoszcz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Hanna Śnieżyńska

Подобни реклами

Подобни в чужбина