SUPA24
Друго
Друго
Друго
359 900 PLN
(7 057 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Jarzębinowa, Bydgoszcz

спалня2
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoc...

под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата: 59дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Jarzębinowa, Bydgoszcz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Aleksandra Gadzikowska

Подобни реклами

Подобни в чужбина