SUPA24
Друго
Друго
Друго
329 000 PLN
(7 152 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Widok, Bielsko-Biała

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej arc...

Централно дистанционно
Възраст на офертата: 80дни
Актуализирано: 79дни

Местности

Widok, Bielsko-Biała
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

REMAX POLSKA

REMAX Invest

Подобни реклами

Подобни в чужбина