SUPA24
Друго
Друго
Друго
499 000 PLN
(10 396 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
48 м²
Klepacka, Białystok

спалня3
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie . Kameralna zabudow...

под:
1. етаж от 3
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Klepacka, Białystok
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Grzegorek Nieruchomości

Aneta Grzegorek

Подобни реклами

Подобни в чужбина