SUPA24
Друго
Друго
Друго
238 000 PLN
(4 577 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
52 м²
Aleksandrów Kujawski

спалня2
плосък52 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. W skład nieruchomości ...

под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Aleksandrów Kujawski
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys

Подобни реклами

Подобни в чужбина