Списък с оферти
11
11
11
1 879 352 €
(3 891 € / м²)
Разпродажба
4
2+
483 м²
Parque Lefevre
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
483 м²
бани
2+
Превод на английски
Luxury apartment for sale in PH Gardens, Ocean Reef, the only marina and the most spectacular private club in Panama City.
Ocean Reef Marina offers i...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
263дни
Актуализирано:
28дни
Докладване на реклама
Местности
Parque Lefevre
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.