Списък с оферти
28
28
28
641 840 €
(3 131 € / м²)
Разпродажба
3
2+
205 м²
Juan Díaz
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
205 м²
бани
2+
Превод на английски
Golf Lifestyle Apartment in Santa Maria Panama City Views
Located in The Reserve, Santa María Golf & Country Club, this residence offers a refined li...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
44дни
Актуализирано:
17дни
Докладване на реклама
Местности
Juan Díaz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.