SUPA24
Хол
Хол
Хол
280 811 €
(2 421 € / м²)
Разпродажба
2
2+
116 м²
San Carlos

спалня2
плосък116 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Experience beachfront living in this stunning ground floor condo! Featuring breathtaking ocean views from every room, this unit boasts 2 bedrooms and ...

Друго
Възраст на офертата: 58дни
Актуализирано: 31дни

Местности

San Carlos
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Beach Properties Panama

Подобни реклами

Подобни в чужбина