Списък с оферти
13
13
13
11 700 000 €
(79 592 € / м²)
Разпродажба
4
1
147 м²
Lacets Saint-Léon, Monaco
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
147 м²
бани
Превод на английски
Fully furnished and tastefully decorated apartment
Bright double living room featuring solid walnut parquet
Unique reception area featuring a wine ce...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
14дни
Актуализирано:
10дни
Докладване на реклама
Местности
Lacets Saint-Léon, Monaco
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
PIRAS Real Estate Beausoleil - PIRAS Immobilier Monaco
Покажи телефон
Свържете се с продавача
PIRAS Real Estate Beausoleil - PIRAS Immobilier Monaco