Списък с оферти
41
41
41
156 347 €
(3 723 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
42 м²
14 Sur, Tulum
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
42 м²
бани
Превод на английски
Now on Pre-Sale: A Stunning Premium Lifestyle Condo-Hotel inspired by the Four Elements (Water, Fire, Earth and Air) coming together.
This 153 condo,...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
57дни
Актуализирано:
57дни
Докладване на реклама
Местности
14 Sur, Tulum
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.