SUPA24
Хол
Хол
Хол
110 967 €
(716 € / м²)
Разпродажба
2
2+
155 м²
Ixchel, Tulum

спалня2
плосък155 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the heart of Aldea Zamá, this bright and beautifully appointed two-bedroom, two-bathroom residence offers a comfortable blend of modern des...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоЕстествена светлинаОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 99дни
Актуализирано: 30дни

Местности

Ixchel, Tulum
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Engel & Völkers Tulum

Подобни реклами

Подобни в чужбина