Списък с оферти
12
12
12
255 780 €
(2 325 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
110 м²
4 Sur, Tulum
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
110 м²
бани
2+
Превод на английски
Este exclusivo penthouse ofrece 110 metros cuadrados (1,184 pies cuadrados) de espacio diseñado para fusionar lujo y funcional...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Плувен басейн
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Сигурност
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
203дни
Актуализирано:
165дни
Докладване на реклама
Местности
4 Sur, Tulum
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.