SUPA24
Хол
Хол
Хол
519 749 €
(2 736 € / м²)
Разпродажба
3
2+
190 м²
Calle 79, Mérida

спалня3
плосък190 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

PENTHOUSE DE LUXE À VENDRE – BALTIA, MÉRIDA NORDMagnifique penthouse situé dans l’un des quartiers les plus prisés de Mérida Norte, idéal pour résiden...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ПодЕстествена светлинаОтделна кухняБаняДуш кабинаОтделна тоалетнаСигурност

обзаведен
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Calle 79, Mérida
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

JULIE & MIGUEL J&M REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина