SUPA24
Хол
Хол
Хол
194 679 €
(2 238 € / м²)
Разпродажба
2
2+
87 м²
Calle 8, Mérida

спалня2
плосък87 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

DME348-2Apartamento con terraza privada, en venta, Santa Rita Cholul, Mérida Departamento en venta dentro de un desarrollo que integra locales comerci...

Друго
Възраст на офертата: 99дни
Актуализирано: 43дни

Местности

Calle 8, Mérida
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Selvaco Realty

Подобни реклами

Подобни в чужбина