SUPA24
Кухня; кухненски уреди, дървен под, естествена светлина, модерен стил
104 187 €
(1 796 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
58 м²
Privada 4, Benito Juárez

спалняatypical
плосък58 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

Exclusive residential development of 73 apartments designed under the concept of “The mirror of your senses.” Strategically located in the southern ar...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Отворено жилищно пространствоОтделна кухняСигурностДървен подТротоарВисоки таваниСлед реконструкцияЕстествена светлинаМодерен стилПодходящ за домашни любимци

Друго
Възраст на офертата: 91дни
Актуализирано: 41дни

Местности

Privada 4, Benito Juárez
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Plalla Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина