SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 420 000 €
(5 892 € / м²)
Разпродажба
5
1
241 м²
Coastal Road

спалня5
плосък241 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаДа

Описание

Exceptional Penthouse, direct to Wolmar beach. 3 en suite bedrooms including Master, Office, high-end services, access to hotel services, swimming poo...

Друго
Възраст на офертата: 70дни
Актуализирано: 70дни

Местности

Coastal Road
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

NEXT HOME LTD - OPEN HOUSE Mauritius Ltd

Подобни реклами

Подобни в чужбина