SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 500 000 €
(8 621 € / м²)
Разпродажба
3
2+
174 м²
Ħ'Attard

спалня3
плосък174 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Forming part of a brand new development of just 5 is this Penthouse on a quiet street of Ibragg.

To be sold highly finished (excluding bathrooms & do...

Друго
Възраст на офертата: 34дни
Актуализирано: 34дни

Местности

Ħ'Attard
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Подобни реклами

Подобни в чужбина