SUPA24
Друго
Друго
Друго
500 000 €
(5 319 € / м²)
Разпродажба
3
1
94 м²
Eksporta iela

спалня3
плосък94 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartment in the center, Esporta street, for rent.Neaby: beautiful park with tennis courts, big RIMI grocery shop, as well as restautants, embassies, ...

Друго
Възраст на офертата: 495дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Eksporta iela
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

The Mercury Group

Alina Merca

Подобни реклами

Подобни в чужбина