SUPA24
Хол
Хол
Хол
173 296 €
(2 751 € / м²)
Разпродажба
2
2+
63 м²
Tatlısu

спалня2
плосък63 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

عقارات للبيع في مجمع سكني في تاتليسو غازيماغوسا
تعد جزيرة قبرص الجميلة في البحر الأبيض المتوسط مركزًا تعليميًا وسياحيًا مهمًا. تعتبر تاتليسو، الواقعة ...

Друго
Възраст на офертата: 494дни
Актуализирано: 59дни

Местности

Tatlısu
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина