Списък с оферти
30
30
30
235 954 €
(3 933 € / м²)
Разпродажба
3
1
60 м²
Tatlısu
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
60 м²
бани
SPOR SALONU
PLAJA 200 METRE
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
под:
2. етаж от 2
Възраст на офертата:
351дни
Актуализирано:
349дни
Докладване на реклама
Местности
Tatlısu
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.