SUPA24
Друго
Друго
Друго
350 304 €
(3 368 € / м²)
Разпродажба
2
2+
104 м²
Athinas, Pyrgos

спалня2
плосък104 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This stunning residential development is located in the peaceful area of Pyrgos, Limassol, offering a range of one to three-bedroom apartments that ar...

Друго
Възраст на офертата: 344дни
Актуализирано: 336дни

Местности

Athinas, Pyrgos
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Подобни реклами

Подобни в чужбина