SUPA24
Друго
Друго
Друго
240 000 €
(2 892 € / м²)
Разпродажба
2
2+
83 м²
Παραλίμνι

спалня2
плосък83 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

For sale is a modern off-plan apartment offering 82.68 m2 of internal space. This thoughtfully designed residence features 2 spacious bedrooms and 2 c...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Отворено жилищно пространствоЕстествена светлинаМодерен стил

Друго
Възраст на офертата: 15дни
Актуализирано: 15дни

Местности

Παραλίμνι
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина