SUPA24
Друго
Друго
Друго
153 000 €
(2 732 € / м²)
Разпродажба
1
1
56 м²
Παραλίμνι

спалня1
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This new development features 36 thoughtfully crafted apartments, designed with functionality, contemporary living and everyday comfort in mind. Each ...

Друго
Възраст на офертата: 57дни
Актуализирано: 27дни

Местности

Παραλίμνι
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина