SUPA24
Хол
Хол
Хол
327 486 €
(2 426 € / м²)
Разпродажба
5
2+
135 м²
Ötüken

спалня5
плосък135 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق بالقرب من البحر في إسكيله
تقع منطقة إسكيله على الساحل الشمالي الشرقي للجزيرة. توفر المنطقة الاستثمارية، والتي كانت أيضًا موضوعًا لمجلة فوربس، لس...

Друго
Възраст на офертата: 495дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Ötüken
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина