SUPA24
Друго
Друго
Друго
345 000 €
(4 600 € / м²)
Разпродажба
2
2+
75 м²
Voltairou, Λεμεσός

спалня2
плосък75 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

For sale: Modern off-plan apartment in the vibrant area of Omonoia. This first-floor home offers a generous 75.24 m2 of internal space, thoughtfully l...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Voltairou, Λεμεσός
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина