Списък с оферти
21
21
21
670 000 €
(6 768 € / м²)
Разпродажба
2
1
99 м²
Navarinou, Λεμεσός
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
99 м²
бани
Превод на английски
Коледна оферта! Намалена цена до 31/12/2025!
Нова цена: 670 000 ЕВРО
Блок C
Апартамент C403
Етаж: 4
Спални: 2
Вътрешна площ: 99 m²
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
159дни
Актуализирано:
159дни
Докладване на реклама
Местности
Navarinou, Λεμεσός
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.