SUPA24
Друго
Друго
Друго
425 000 €
(3 972 € / м²)
Разпродажба
4
2+
107 м²
Anafis, Λεμεσός

спалня4
плосък107 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

For sale is a stunning penthouse apartment located in the vibrant area of Zakaki. This modern residence, completed in 2025, features a generous intern...

Друго
Възраст на офертата: 325дни
Актуализирано: 58дни

Местности

Anafis, Λεμεσός
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Подобни реклами

Подобни в чужбина