SUPA24
Хол
Хол
Хол
92 631 €
(2 206 € / м²)
Разпродажба
2
1
42 м²
Lefke

спалня2
плосък42 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقة بغرفة نوم واحدة على مسافة قريبة من البحر في غازيڤيرين، ليفكه
تعد قبرص، أكبر جزيرة في شرق البحر الأبيض المتوسط، مركزاً بارزاً للعيش بفضل تراثها الت...

обзаведен
Възраст на офертата: 267дни
Актуализирано: 265дни

Местности

Lefke
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина