SUPA24
Хол
Хол
Хол
117 919 €
(2 563 € / м²)
Разпродажба
1
1
46 м²
İskele

спалня1
плосък46 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق أنيقة في مجمع بالقرب من البحر في إسكيلي شمال قبرص
تتمتع قبرص بأجواء سحرية، حيث يتمتع البحر الأبيض المتوسط بأجواء فريدة من نوعها بأماكنها التاريخية...

Друго
Възраст на офертата: 58дни
Актуализирано: 58дни

Местности

İskele
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина