Списък с оферти
7
7
7
300 000 €
(3 261 € / м²)
Разпродажба
2
1
92 м²
Akropoleos, Hlorakas
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
92 м²
бани
Превод на английски
SPACIOUS TWO-BEDROOM APARTMENT WITH BREATHTAKING SEA VIEWS IN CHLORAKAS, A SOUGHT-AFTER PAPHOS COASTAL AREA
OFF-PLAN
Experience contemporary Mediter...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Ново строителство
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
177дни
Актуализирано:
59дни
Докладване на реклама
Местности
Akropoleos, Hlorakas
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.