SUPA24
Друго
Друго
Друго
310 000 €
(5 439 € / м²)
Разпродажба
1
1
57 м²
Akropoleos, Hlorakas

спалня1
плосък57 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This project comprises two apartment blocks featuring a total of 32 luxurious apartments, with options for 1 and 2-bedroom layouts. Situated just a fi...

Друго
Възраст на офертата: 344дни
Актуализирано: 130дни

Местности

Akropoleos, Hlorakas
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Подобни реклами

Подобни в чужбина