SUPA24
Друго
Друго
Друго
365 000 €
(4 101 € / м²)
Разпродажба
2
1
89 м²
Kaliadas, Hlorakas

спалня2
плосък89 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Exclusive gated residential complex in the picturesque area of lower Chloraka, offering 10 one-bedroom and 8 two-bedroom apartments designed for moder...

Друго
Възраст на офертата: 348дни
Актуализирано: 174дни

Местности

Kaliadas, Hlorakas
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Подобни реклами

Подобни в чужбина