SUPA24
Друго
Друго
Друго
253 000 €
(3 163 € / м²)
Разпродажба
2
2+
80 м²
Girne

спалня2
плосък80 м²
бани2+
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

2-Bedroom Garden-Floor Apartment Surrounded by Sea and Nature in Esentepe
Located on the northern coast of North Cyprus, Girne is one of the most pref...

обзаведен
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Girne
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина