SUPA24
Хол
Хол
Хол
203 411 €
(2 211 € / м²)
Разпродажба
3
2+
92 м²
Girne

спалня3
плосък92 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق مطلة على البحر الأبيض المتوسط ​​في اسن تيبي
اسن تيبي، الجارة الأنيقة لجيرنه، لؤلؤة البحر الأبيض المتوسط، هي موطن الحياة في شرق جزيرة قبرص. هذه الم...

Друго
Възраст на офертата: 54дни
Актуализирано: 54дни

Местности

Girne
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина