SUPA24
Хол
Хол
Хол
342 208 €
(3 259 € / м²)
Разпродажба
4
2+
105 м²
Girne

спалня4
плосък105 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقة في الطابق الأرضي على مسافة قريبة سيرًا على الأقدام من الشاطئ في جيرنه
تشتهر جيرنه في شمال قبرص ببحرها الصافي وشواطئها الرملية الذهبية وطبيعتها الخ...

Друго
Възраст на офертата: 145дни
Актуализирано: 79дни

Местности

Girne
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина