SUPA24
Друго
Друго
Друго
167 000 €
(1 988 € / м²)
Разпродажба
2
1
84 м²
Girne

спалня2
плосък84 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Investment Apartments with Pool in North Cyprus Alsancak
Alsancak is a locality within the Girne district of the Turkish Republic of North Cyprus. Sit...

под:
1. етаж от 2
Възраст на офертата: 169дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Girne
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина