SUPA24
Друго
Друго
Друго
155 000 €
(2 541 € / м²)
Разпродажба
1
1
61 м²
Gaziveren

спалня1
плосък61 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

1-Bedroom Seafront Apartment Lifestyle in Aphrodite Wellness Project in Gaziveren
This elegant apartment is located in the Gaziveren neighborhood of L...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледТротоарОтворено жилищно пространствоЕстествена светлина

под:
9. етаж от 13
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Gaziveren
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина