SUPA24
Друго
Друго
Друго
268 000 €
(3 190 € / м²)
Разпродажба
2
2+
84 м²
Avlidos, Δήμος Λιβαδιών

спалня2
плосък84 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This Two Bedroom Apartment located on the first floor is positioned on a residential Project, ideally located in Livadia, just moments from the Americ...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Avlidos, Δήμος Λιβαδιών
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина