SUPA24
Друго
Друго
Друго
155 000 €
(3 100 € / м²)
Разпродажба
1
1
50 м²
Kalopsidas, Δήμος Λιβαδιών

спалня1
плосък50 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Discover modern living with this stylish one-bedroom apartment situated on the first floor of a contemporary new residence in the sought-after area of...

Друго
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Kalopsidas, Δήμος Λιβαδιών
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина