SUPA24
Друго
Друго
Друго
220 000 €
(2 619 € / м²)
Разпродажба
1
2+
84 м²
Andrea Souroukli, Δήμος Λιβαδιών

спалня1
плосък84 м²
бани2+
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

An exclusive project, located in the highly sought-after Livadia area of Larnaca. This project consists of spacious 1 and 2-bedroom apartments, with h...

Друго
Възраст на офертата: 343дни
Актуализирано: 306дни

Местности

Andrea Souroukli, Δήμος Λιβαδιών
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Подобни реклами

Подобни в чужбина